PROJEKTOWANIE

O projektowaniu…

Jeśli nie masz pomysłu na swoje mieszkanie, apartament lub dom to pozwól sobie pomóc. Nie sztuką jest wydać mnóstwo pieniędzy na aranżację wnętrza, które ostatecznie może Cię rozczarować. Poprowadzę Cię przez trudy remontu, od koncepcji aż do realizacji projektu, tak by Twoje wnętrze było idealnie odpasowane do Twoich potrzeb.
Powstawanie projektu obejmuje następujące etapy:

PROJEKTOWANIE

Etap 1

Zebranie wymagań – spotykamy się i rozmawiamy o tym, co jest dla Ciebie najważniejsze, jakie masz oczekiwania i omówimy styl w jakim chcesz urządzić swoją przestrzeń.

PROJEKTOWANIE

Etap 2

Inwentaryzacja – na miejscu dokonuję pomiarów pomieszczeń, rozrysowuję ich układ, elementy konstrukcyjne. Ponadto, ustalamy które elementy wyposażenia wykorzystujemy ponownie oraz jakie funkcje mają spełniać poszczególne pomieszczenia

PROJEKTOWANIE

Etap 3

Projekt koncepcyjny – tutaj padają konkretne propozycje rozwiązań, które zwieńczone są realistycznymi wizualizacjami w profesjonalnym programie graficznym. Teraz po raz pierwszy będziesz mieć okazję, by „pospacerować” po swojej przestrzeni. Efektem końcowym tego etapu jest wypracowanie ostatecznej koncepcji.

PROJEKTOWANIE

Etap 4

Projekt wykonawczy – po zaakceptowaniu finalnego kształtu projektu przystępuję do tworzenia kompleksowej dokumentacji projektowej. Będzie ona zawierać rzuty ścian, podłog, sufitów, punkty przyłączy elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych, uwagi dla wykonawców, rodzaje elementów wykończeniowych i okładzin ściennych oraz rozmieszczenie konkretnych mebli i elementów dekoracyjnych. Ponadto otrzymasz szczegółową listę zakupową z wyszczególnieniem wykorzystanych elementów aranżacji wnętrz, które będziesz w stanie kupić w Polsce.

Dodatkowo, jeśli sobie zażyczysz, oferuję usługę concierge, w której pomogę Ci w wyborze i zakupie materiałów, tkanin lub mebli.