O MNIE

Nazywam się Magdalena Nowakowska. Pochodzę z Ustki i tutaj obecnie mieszkam.

Od lat zajmuję się projektowaniem i aranżacją wnętrz. Jest to moja pasja, którą realizowałam  na początku na swoje potrzeby, gdyż często zmieniałam miejsce zamieszkania. Mieszkając w lokalach wynajmowanych, upiększałam i optymalizowałam swoją przestrzeń niewielkim kosztem. Posiadając już swoje „M” aranżowałam je od podstaw, stawiając na jakość i wygodę mieszkania. Z czasem zaczęłam pomagać w aranżacji rodzinie i znajomym, cały czas „trenując na żywym organizmie”, gdyż każda z tych nieruchomości miała inne przeznaczenie, kubaturę i budżet. Zwieńczeniem mojej wieloletniej praktyki była nauka na Szkole Projektowania i Inicjatyw Twórczych ‘KAPPA’, którą ukończyłam z jedną z najlepszych prac dyplomowych.

Uwielbiam podróżować, robię to tak często jak tylko pozwala mi na to czas. Każdy mój wyjazd  jest dla mnie inspiracją. W podróży podglądam najnowsze trendy: lubię skandynawską prostotę i ergonomię oraz style śródziemnomorskie. Chętnie czerpię ze styli tradycyjnych, często wykorzystuję jako dodatki wyroby naturalne i rękodzieło.

Inspiracją jest także dla mnie rodzina. Synek Leoś oraz córeczka Lilka sprawiły, że musiałam się zmierzyć z ich potrzebami. Obserwując bacznie ich poczynania nauczyłam  się, które rozwiązania są dobre, które trzeba poprawić, a które całkowicie porzucić. Doświadczenia w tej materii przekuły się na kilka pomyślnie zrealizowanych projektów pokoi dziecięcych i na jeszcze więcej uśmiechniętych twarzy ich małych użytkowników.

Co jeszcze o mnie?

  • Jestem osobą radosną, dużo się śmieję na co dzień i w pracy;
  • Lubię konkrety i szczerość (czasami do bólu), słowo raz dane jest dla mnie święte;
  • Nie boję się wyzwań. Twierdzę, że nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania, a ograniczenia są tylko w naszych głowach;
  • Uwielbiam serial „Przyjaciele” i „Miodowe lata”